ترویج ازدواج آسان در کانون فرهنگی هنری فخرالائمه (علیه السلام)

ترویج ازدواج آسان در کانون فرهنگی هنری فخرالائمه (علیه السلام)

کانون فخر الائمه یکی از کانون ها های جدیدالتاسیس  واقع در مسجد امام موسی کاظم (ع) یکی از مساجد شهرک پردیسان قم می باشد که یکسال از فعالیت آن می گذرد اما طی این یکسال توانسته است برنامه های مختلف فرهنگی را به مردم محله ارائه دهد از جمله ترویج ازدواج آسان با ارائه تسهیلات رایگان و نیم بها.

حجت الاسلام والمسلمین رضا فاطمی نیا، مسوول کانون فرهنگی هنری فخر الائمه در گفتگو با خبرگزاری شبستان در قم در این خصوص گفت: از آنجا که بحث ازدواج آسان مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و هست، این کانون تلاش کرده است تا در این راستا اقداماتی را انجام دهد.

وی تصریح کرد:ما در حسینیه این مسجد اتاق عقد کاملی را تدارک دیده ایم که به صورت رایگان در اختیار عروس و دامادهای متقاضی قرار می گیرد.

این مدرس حوزه تاکید کرد:همچنین با معرفی این زوج ها از سوی کانون، لباس عروس و آرایشگاه هم رایگان خواهد بود.

فاطمی نیا با اشاره به هزینه های سالن پذیرایی و هزینه غذای عروسی هم گفت: ورودی سالن رایگان و هزینه شام عروسی هم نیم بها دریافت خواهد شد.

وی با بیان اینکه این طرح مدت کوتاهی است آغاز شده است گفت: با این وجود استقبال خوبی از این طرح شده و در هر ماه به طور متوسط  سه مراسم را برگزار میکنیم.

وی یادآور شد: این طرح برای عموم آزاد است ضمن اینکه به کمیته امداد، بهزیستی، پایگاه های بسیج و همه کانون ها هم برای استفاده از این تسهیلات اعلام آمادگی شده است.

پایان پیام//

 

سفره عقد

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *