توزیع جوایز نمازیاوران کانون‌های مساجد قم در دهه کرامت

توزیع جوایز نمازیاوران کانون‌های مساجد قم در دهه کرامت

توزیع جوایز نمازیاوران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم به همت دبیرخانه کانون‌های مساجد استان قم آغاز شد.

 جوایز نماز یاوران به مناسبت دهه کرامت همزمان با میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) توسط دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم توزیع شد.

 دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم به کانون‌های مجری طرح نمازیاوران جوایزی را توزیع کرده است که مسئولین نمازیاوران کانون‌ها به اعضای برتر نمازیاوران اهدا می‌کنند.

 هر کانون فرهنگی هنری که مجری طرح نمازیاوران است، سه نفر از نفرات برتر را جهت شرکت در قرعه کشی استانی به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم معرفی می‌کند تا جوایز نفیسی به آنها اهداء شود.

 توزیع جوایز نمازیاوران کانون‌های مساجد قم در ایام دهه کرامت از روز (14 مرداد) مصادف با میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) تا روز (24 مرداد) مصادف با میلاد باسعادت امام رضا (ع) صورت می‌گیرد.

 در استان قم، 180 مسجد در طرح نمازیاوران شرکت کردند و کانون‌هایی که در طرح نمازیاوران شرکت نکرده اند، می‌توانند به دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم مراجعه و کارت و مهر نمازیاوران را دریافت کنند و از خدمات این طرح بهره مند شوند.

 طرح نماز یاوران با محوریت شهدای مدافع حرم به منظور جذب و تثبت حضور نوجوانان و جوانان در مساجد و نماز جماعت برگزار می‌شود؛ این طرح با مشارکت سازمان آرامستان‌های بهشت معصومه (س) و به نیت شادی روح شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود.

پایان پیام//

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *