دومین جلسه منطقه‌ای کانون‌های مساجد استان قم برگزار شد

دومین جلسه منطقه‌ای کانون‌های مساجد استان قم برگزار شد

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، جلسه همفکری و هم اندیشی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مناطق 2 و 5  استان قم با حضور مسئولین دبیرخانه و مدیران مسئول کانون‌های منطقه 2 و 5 برگزار شد.

کانون های مساجد در پیشبرد منویات مقام معظم رهبری(مد ظله) فعالیت کنند

حجت الاسلام و المسلمین اسدالله کریمی، قائم مقام دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم در این جلسه ضمن گرامیداشت دهه بصیرت، عنوان کرد: یکی از ویژگی‌های جامعه اسلامی این است که همه افراد جامعه، تکلیف‌مدار باشند.

وی با اشاره به این که تکلیف مداری و دغدغه داشتن در مسائل فرهنگی اهمیت ویژه ای دارد، گفت: در نظام ولایی اسلام، همه افراد مکلف به تبعیت از ولایت فقیه هستند و نهادهای فرهنگی جامعه از جمله کانون های مساجد وظیفه دارند که در پیشبرد منویات مقام معظم رهبری (مد ظله) فعالیت کنند.

قائم مقام دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم تصریح کرد: مسئولین کانون‌های مساجد باید توجه ویژه ای در رفع اختلافات درون مسجدی داشته باشند.

اهمیت برگزاری جلسات منطقه‌ای مسئولان کانون‌های مساجد/ واحد خواهران تمام کانون‌های فرهنگی هنری مساجد فعال شود

حجت الاسلام و المسلمین عامری، معاون امور کانون‌های دبیرخانه نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات منطقه‌ای مسئولان کانون‌های مساجد اظهار داشت: هدف از برگزاری جلسات منطقه‌ای مسئولان کانون‌های مساجد، ایجاد هم‌فکری، هم‌اندیشی و راهکارهایی برای پیشبرد فعالیت‌های فرهنگی است.

معاون مور کانون‌های دبیرخانه تصریح کرد: در این جلسات، مدیران مسئول کانون‌های مساجد استان قم با فعالیت‌های کانون‌ها آشنا و از ظرفیت‌های یکدیگر بهره‌مند می‌شوند.

در دومین جلسه منطقه‌ای، پیشنهاد شد که هر کانونی که آمادگی تخصصی شدن دارد، به امور کانون‌های دبیرخانه اعلام کند، همچنین واحد خواهران تمام کانون‌های فرهنگی هنری مساجد فعال و رابط خواهران معرفی شود.

پایان پیام //

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *