شعار اصلی هجدهمین الپیاد ورزشی مساجد و محلات اخلاق مداری است

شعار اصلی هجدهمین الپیاد ورزشی مساجد و محلات اخلاق مداری است

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد موسوی در گفتگو با خبرنگار شبستان از قم، اظهار داشت: این مسابقات در دو بخش نونهالان و نوجوانان و در رشته های دوچرخه سواری، فوتسال، دو و میدانی، تنیس روی میز، فوتبال دستی، بسکتبال و والیبال برگزار می شود.

وی با اشاره به این که 2500 نونهال و نوجوان مسجدی در این دوره از مسابقات به رقابت خواهند پرداخت، خاطرنشان کرد: در این مسابقات برنامه استعداد یابی در نظر گرفته شده و قهرمانان و برگزیدگان المپیاد ورزشی و محلات برای ادامه ورزش به صورت حرفه ای به اداره کل ورزش و جوانان استان قم معرفی می شوند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی افزود: عدم تامین منابع مالی موجب شد این مسابقات در مقطع جوانان برگزار نشود، این در حالی ست که در بخش جوانان استقبال و اقبال بی نظیری وجود داشت، امیدواریم در سال های آتی دستگاه های متولی امر اوقات فراغت و ورزش همکاری و همراهی بیشتری داشته باشند.

وی ابراز داشت: تحصیل، تهذیب و ورزش سه رکن اصلی هستند که نوجوانان و جوانان با اهتمام به آن می توانند آینده کشورمان را بسازند، بر همین اساس همه تلاش خودمان را خواهیم کرد که در کانون های فرهنگی هنری مساجد زیر ساخت های تحقق این امر را محیا کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی یادآور شد: یکی از مهمترین دست آورد های برگزاری این المپیاد ورزشی افزایش نشاط اجتماعی است.

پایان پیام//

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *